قوانین و مقررات

تایید و پرداخت فاكتور توسط خریدار به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت ویستا کامپیوتر می‌باشد.

1- در صورت لغو سفارش توسط خریدار، ویستا کامپیوتر 48 ساعت کاری مهلت دارد تا وجه را عودت دهد. امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و ویستا کامپیوتر از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.

2- در صورت انصراف از خرید در شرایطی که کالا کاملا پلمپ باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد (شرایط بازگردان کالا) خریدار می‌تواند کالا را تا هفت روز کاری پس از دریافت محصول به آدرس ویستا کامپیوتر ارسال کند و وجه آن‌ را پس از کسر هزینه ارسال کالا دریافت نماید.                                                                                                                                                                                                            ضمنا هزینه عودت کالا به  ویستا کامپیوتر در صورت انصراف خریدار از خرید بر عهده خریدار می‌باشد.

3- در صورتیكه كالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد و توسط افرادی غیر از كارشناسان ویستا کامپیوتر بررسی و یا تعمیر شود، ویستا کامپیوتر هیچ مسئولیتی را درقبال آن کالا بر عهده نخواهد گرفت.

4- قیمت تمامی كالاها در سایت ویستا کامپیوتر (www.vistacomputer.ir) بروز شده است و هیچ هزینه‌ای بجز هزینه حمل (در مواقعی که ویستا کامپیوتر ارسال رایگان ندارد) به آن اضافه نخواهد شد.

5- پردازش و ارسال سفارشات در روزهای کاری انجام می‌شود و پردازش سفارش‌ها در تعطیلات رسمی امکان‌پذیر نیست. (درضمن در تعطیلات نوروز بسته های پستی با توجه به شلوغی اداره پست با تاخیر بدست مشتری می رسد)

6- در صورت پرداخت کارت ب کارت تصویر رسید پرداخت خود را به شماره پشتیبانی در واتساپ (09304630311) ارسال نمایید.

7- مسئولیت تمامی كالاها در هنگام ارسال بر عهده‌ی شركت‌های بیمه می باشد.

8-خریدار در هنگام دریافت سفارش موظف به چک کردن بسته بندی سفارش می باشد تا اگر نقصی در بسته بندی یا محتوای آن در اثر حمل پیش آمده آن را در حضور مامور پست به صورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید و حداکثر ظرف مدت 24 ساعت مراتب را به پشتیبانی ویستا کامپیوتر اطلاع دهد تا همکاران در بخش پشتیانی ویستا کامپیوتر پیگیری های لازم را انجام دهند.

9- خریدار موظف است در هنگام دریافت سفارش ، کالا را از نظر ظاهری و مشخصات کالا بررسی کرده و در صورت داشتن هر نوع اشکال ظاهری یا مغایرت در مشخصات کالا که در سایت ثبت شده ، آن را به ویستا کامپیوتر اعلام نماید.

10- کالایی که دارای اشکال فنی می‌باشد (تا هفت روز پس از دریافت کالا توسط خریدار) پس از برگشت به ویستا کامپیوتر مورد بررسی قرار می‌گیرد و درصورت تایید اشکال فنی توسط کارشناسان ویستا کامپیوتر ، محصول مورد نظر تعویض میگردد و در صورتی که خریدار پس از نقص فنی محصول را نخواهد مبلغ پرداخت شده توسط خریدار ظرف یک روز کاری به حساب خریدار عودت داده می شود.( ضمانت هفت روزه ویستا کامپیوتر )

11- در صورت سفارش محصولی که در فروشگاه موجود نباشد ، مبلغ پرداخت شده توسط خریدار کمتر از 24 ساعت به حساب خریدار عودت میشود.

12- برای خرید تعداد محصول حتما با پشتیبانی ویستا کامپیوتر تماس حاصل نمایید تا از موجودی محصول مورد نظر مطلع شوید.

سبد خرید