درباره ما

مجموعه ویستا کامپیوتر مرکز فروش قطعات کامپیوتری میباشد که بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در این حوزه را دارد . هدف این مجموعه ارائه بهترین محصولات (محصولات اصل) با پایین ترین قیمت به مشتریان می باشد. این مجموعه برای رفاه حال مشتریان عزیز در پاییز سال ۱۳۹۹ تصمیم به راه اندازی خرید اینترنتی گرفت. ویستا کامپیوتر به مشتریان و مصرف کنندگان عزیز کمک میکند که بدون صرف هیچ هزینه ای و در کمترین زمان ، محصولات و خدمات مورد نیاز خود را جستجو کرده و پس از مشاهده مشخصات ، توضیحات ،  تصاویر ، نظرات کاربران ، نقد و بررسی و .. کالای مورد نیاز خود را با خدمات پس از فروش معتبر تهیه نمایند.

با توجه به افزایش روز افزون فروشگاه های اینترنتی و خرید آنلاین ، مشتریان محصولات و کالای مورد نیاز خود را از فروشگاه هایی خریداری می کنند که دارای قیمت مناسب تر ، زمان ارسال سریع تر ، بسته بندی مناسب تر و قابل اعتماد تر باشند . که این امر موجب رقابت بین فروشگاه های آنلاین شده است . در این رقابت مجموعه ویستا کامپیوتر تمام سعی و تلاش خود را برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان به عمل می آورد .

در مجموعه ویستا کامپیوتر تمامی عوامل برانند که بهترین خدمات که مورد رضایت مشتریان باشد را ارائه دهند. در سایت ویستا کامپیوتر با دسته بندی کردن محصولات در دسته های مشخص و دقیق، جست و جو را راحت تر کرده ایم تا سرعت دسترسی به کالا برای شما عزیزان افزایش یابد.

اکنون بیش از 2 هزار مشتری فعال در تمام نقاط کشور ایران از خدمات ارائه شده ویستا کامپیوتر بهره می برند. ما مشتاقانه از شما دعوت به عمل می آوریم که با عضویت در سایت ویستا کامپیوتر، یکی از مشتریان ثابت  مجموعه ویستا کامپیوتر شوید و از خدمات ویژه و تخفیفات این مجموعه نهایت لذت رو ببرید.

ویستا کامپیوتر واحد 201
سبد خرید